تماس با امداد باتری ماشین

باتری مناسب ماشین سراتوباتری مناسب ماشین آزراباتری مناسب ماشین تیوولی

باطری دلکور، نمایندگی رسمی فروش باتری دلکور

بهترین تاریخ تولید باتری دلکور را با قیمت مناسب از ما بخواهید.

جهت مشاوره و اطلاع از نحوه خرید و تاریخ تولید باتری ها تماس حاصل فرمائید

فروشگاه اینترنتی امداد باتری شما را در انتخاب بهترین ها یاری می کند.

شماره تماس امداد باطری به صورت شبانه روزی : 

170 390 22


نام شرکت: شرکت دلکور/Delkor

باتری دلکور

دلکور یکی از بنام ترین و شناخته شده تربن شرکت های تولید کننده باتری کره ای می باشد که توانسته است در بازار جهانی جایگاه مناسبی برای خود پیدا کند

باتری دلکور

Battery Delkor

باتری دلکور

باطری های ساخت شرکت دلکور به عنوان با کیفیت ترین باتری در بازار شناخته شده است.


برند های تولیدی این شرکت عبارتند از:

باتری دلکور , باتری پوما , باتری  ام اف پاور , باتری هایکا, باتری اورون, باتری دلپیون, باتری ریسر, باتری سینگا, باتری رویال, باتری سین, باتری مجیک پاور, باتری هگزا, باتری دوو گلد, باتری شارک, باتری پلاتینیوم, باتری بلاجیو


امداد باتری یکی از بزرگترین شرکت ها در زمینه فروش، نصب و تعویض انواع باتری کره ای از جمله باطری دلکور و سایر باطری های کره ای می باشد.

امداد باتری آماده همکاری با شرکت های دولتی و خصوصی در زمینه فروش و نصب باتری ماشین می باشد.

شایان ذکر است کلیه باطری های امداد باتری دارای ضمانت نامه معتبر بوده که در هنگام خرید به مشتریان ارائه می گردد.

به هنگام خرید باطری نو و نصب باتری، باتری کهنه و فرسوده از مشتری تحویل گرفته می شود.

در حال حاضر باتری دلکور و برند های آن به عنوان بهترین باتری های بازار کره با طول عمر بالا شناخته شده هستند.

باتری های دلکور به عنوان برند مادر شرکت دلکور در بازار شناخته شده و دارای محبوبیت بالایی در بین خریداران باتری ماشین می باشد.

داخل باتری دارای 6 صفحه جداگانه بوده که هر کدام از این صفحات دارای صفحات مثبت و منفی می باشند که صفحات مثبت با عایقی خاص از صفحات منفی جدا می گردند. هر کدام از این خانه ها تقریبا 2 ولت برق تولید می نمایند که در تمامی خودرو ها جمع این ولتاژ ها به 12 می رسد. به همین دلیل است که گفته می شود ولتاژ تمامی باتری های خودروهای سواری 12 می باشد نه بیشتر.... 

هدیه ما به شما عزیزان تست رایگان دینام و برق دزدی ماشین شما توسط کارشناسان فنی در محل می باشد.


امداد باتری:

شرکت امداد باتری خدمات ارسال و نصب باتری اتمی را بر روی خودروی شما به صورت کاملا رایگان انجام داده و تست دینام و برق دزدی خودرو شما را بعد از نصب به صورت رایگان برای شما انجام خواهد داد.

 


تست برق دزدی و دینام خودرو شما به صورت کاملاَ رایگان پس از تعویض باتری توسط کارشناسان فنی امداد باطری انجام می گردد.

 فروشگاه اینترنتی امداد باتری شما را در انتخاب بهترین ها یاری می کند.

شماره تماس امداد باطری به صورت شبانه روزی : 

170 390 22

شارژ باتری ماشین توسط دینام

استارت نزدن ماشین به علت خراب بودن باتری ماشین و دینام ماشین و یا استارت می تواند باشد

 جهت اطمینان از سالم بودن دینام و باتری اتمی ماشین و برق خودرو هر سه ماه یک بار دینام خودرو را تست نمائید

تا از شارژ کامل باتری توسط دینام و عدم نوسان آن اطمینان حاصل فرمائید.

بهترین راه تشخیص خراب بودن باتری ماشین و زمان تعویض باتری

1-به زمان خرید باتری قبلی خودروی خود دقت کنید،معمولا باتری های ماشین بیشتر از 2 ال 3 سال کار نمی کنند.باتری ها دارای تاریخ تولید می باشند که در صورتی که باتری نصب شده بر روی خودروی شما به صورت فابریک نمی باشد (قبلا تعویض گردیده است) اقدام به خواندن تاریخ درج شده بر روی آن نمائید یا با مراجعه به سایت  www.emdadbattri.ir  اقدام به کسب اطلاعات در خصوص آن نمائید.
2- امداد باتری تست باتری خودرویتان را در محل برای شما انجام می دهد.در صورتی که نیاز به تعویض باتری باشد،باتری جایگزین برای شما ارسال خواهد شد.

نکته:

۱- باتری هر خودرو دارای استاندارد و آمپر متناسب با نوع مصرف خودرو می باشد (آمپر بالاتر از استاندارد مشخص ماشین در صورت عدم وجود مصرف کننده در ماشین به دینام خودرو آسیب رسانده و از عمر آن کم می کند)

نحوه تشخیص خراب بودن باتری ماشین از روی رنگ چشمی نشانگر آن

الف - در صورتی که چشمی باتری به رنگ سبز است و از زمان طول عمر طبیعی آن گذشته (بطور متوسط بین 2 الی 2.5 سال) و ماشین استارت نمی خورد خوشبختانه دینام خودروی شما سالم بوده و باتری را شارژ می کند اما به علت کهولت باتری توانایی دریافت شارژ توسط دینام در آن پایین آمده و نیاز به تعویض باتری ماشین شما می باشد.

ب - در صورتی که چشمی نشانگر به رنگ سیاه است (البته در صورتی که باتری محصول شرکت هیوندا کره باشد به رنگ سفید می باشد) نشان دهنده دشارژ شدن باتری بوده و در صورتی که از طول عمر آن بیش از یک سال گذشته باشد باید اقدام به تعویض باطری ماشین نمود . در صورتی که کمتر از یکسال از تعویض باتری گذشته باشد باتری قابل شارژ مجدد بوده و تا مدتی کمتر از حد انتظار اول قابل استفاده می باشد.

ج - در صورتی که چشمی نشانگر به رنگ سفید است (البته در صورتی که باتری محصول شرکت هیوندا کره باشد به رنگ قرمز می باشد) نشان دهنده احتمالا خراب بودن دینام و پایین آمدن سطح الکترولیت باتری و تعویض باتری می باشد.