تماس با امداد باتری ماشین

باتری مناسب ماشین برلیانس V5باتری مناسب ماشین کیا ریوباتری مناسب ماشین برلیانس  h320

شما می توانید تنها با یک تماس باطری مورد نظر خود را در کمتر از یک ساعت در محل تحویل بگیرید

شماره تماس امداد باطری به صورت شبانه روزی : 

170 390 22

هدیه ما به شما عزیزان تست رایگان دینام و برق دزدی ماشین شما توسط کارشناسان فنی در محل می باشد


نام باتری:  دوپكس - DOPEX

باتری دوپکس شرکت اطلس

توضیحاتی در مورد باطری دوپکس :

شرکت اطلس یکی از بزرگترین و نام آورترین شرکت های تولید کننده باتری درر کشور کره می باشد که توانسته است محصولات خود را وارد بازار جهانی کرده است

برند های تولیدی این شرکت عبارتند از:

  اطلس, اطلس بی ایکس, آرورا, ماگما, پیتون, آلفالاین, دوپکس, هانکوک, تایگر, جگوار, کوبا


استفاده از دستگاه هیدرومتر برای تشخیص آب باطری های اسیدی:

استفاده از دستگاه هیدرومتر بسیار ساده و راحت می باشد. هیدرومتر شباهت زیادی به قطره چکان دارد اما بزرگتر در داخل هیدرومتر یک استوانه مدرج و رنگی وجود دارد که این استوانه دارای سه رنگ به ترتیب از بالا به پائین قرمز، سفید، سبز می باشد.

ابتدا از سالم بودن و سوراخ نبودن قسمت لاستیکی که در بالای هیدرومتر وجود دارد مطمئن می شویم، نوک هیدرومتر را جدا کرده و استوانه مدرج را بیرون آورده و با قطعه ای پنبه ای که در داخل قسمت داخلی محفظه پلاستیکی که در بالای هیدرومتر است فشار داده تا مانع نفوذ آب اسید و رطوبت حاصله به این محفظه لاستیکی شود بعد از اطمینان حاصل کردن از سالم بودن هیدرومتر سر آن را در داخل یکی از سوراخ های باطری کرده و توسط قسمت بالایی هیدرومتر آب اسید را به داخل محفظه بکشید پس از چک کردن تمام خانه های باطری متوجه می شوید که هیدرومتر از هر خانه ای مقداری معین اسید به داخل خود می کشد مثلاَ هنگام کشید آب اسید از خانه اول تا رنگ سبز پر می شود. و میبینیم از خانه دوم آب اسید تا رنگ سفید در خانه دوم در هیدرومتر بالا میاید.

هر سه رنگ هیدرومتر به این معنا است

رنگ قرمز: باطری در حالت دشارژ است

رنگ سفید: باطری نیمه شارژ است

رنگ سبز: باطری در حالت شارژ کامل قرار دارد.


ارسال به تمامی مناطق شهر تهران به صورت رایگان می باشد.
 
پرداخت در محل توسط دستگاه کارتخوان بیسیم

شماره تماس امداد باطری به صورت شبانه روزی : 

170 390 22

باتری اتمی دوپكس محصول شرکت اطلس کره جنوبی

شارژ باتری ماشین توسط دینام

استارت نزدن ماشین به علت خراب بودن باتری ماشین و دینام ماشین و یا استارت می تواند باشد

 جهت اطمینان از سالم بودن دینام و باتری اتمی ماشین و برق خودرو هر سه ماه یک بار دینام خودرو را تست نمائید

تا از شارژ کامل باتری توسط دینام و عدم نوسان آن اطمینان حاصل فرمائید.

بهترین راه تشخیص خراب بودن باتری ماشین و زمان تعویض باتری

1-به زمان خرید باتری قبلی خودروی خود دقت کنید،معمولا باتری های ماشین بیشتر از 2 ال 3 سال کار نمی کنند.باتری ها دارای تاریخ تولید می باشند که در صورتی که باتری نصب شده بر روی خودروی شما به صورت فابریک نمی باشد (قبلا تعویض گردیده است) اقدام به خواندن تاریخ درج شده بر روی آن نمائید یا با مراجعه به سایت  www.emdadbattri.ir  اقدام به کسب اطلاعات در خصوص آن نمائید.
2- امداد باتری تست باتری خودرویتان را در محل برای شما انجام می دهد.در صورتی که نیاز به تعویض باتری باشد،باتری جایگزین برای شما ارسال خواهد شد.

نکته:

۱- باتری هر خودرو دارای استاندارد و آمپر متناسب با نوع مصرف خودرو می باشد (آمپر بالاتر از استاندارد مشخص ماشین در صورت عدم وجود مصرف کننده در ماشین به دینام خودرو آسیب رسانده و از عمر آن کم می کند)

نحوه تشخیص خراب بودن باتری ماشین از روی رنگ چشمی نشانگر آن

الف - در صورتی که چشمی باتری به رنگ سبز است و از زمان طول عمر طبیعی آن گذشته (بطور متوسط بین 2 الی 2.5 سال) و ماشین استارت نمی خورد خوشبختانه دینام خودروی شما سالم بوده و باتری را شارژ می کند اما به علت کهولت باتری توانایی دریافت شارژ توسط دینام در آن پایین آمده و نیاز به تعویض باتری ماشین شما می باشد.

ب - در صورتی که چشمی نشانگر به رنگ سیاه است (البته در صورتی که باتری محصول شرکت هیوندا کره باشد به رنگ سفید می باشد) نشان دهنده دشارژ شدن باتری بوده و در صورتی که از طول عمر آن بیش از یک سال گذشته باشد باید اقدام به تعویض باطری ماشین نمود . در صورتی که کمتر از یکسال از تعویض باتری گذشته باشد باتری قابل شارژ مجدد بوده و تا مدتی کمتر از حد انتظار اول قابل استفاده می باشد.

ج - در صورتی که چشمی نشانگر به رنگ سفید است (البته در صورتی که باتری محصول شرکت هیوندا کره باشد به رنگ قرمز می باشد) نشان دهنده احتمالا خراب بودن دینام و پایین آمدن سطح الکترولیت باتری و تعویض باتری می باشد.